Odkazy

Náše srdcová záležitost a stěžejní projekt v rámci SK ČSV & spol.

1000 mil pro jeden cíl!

1000 mil pro jeden cíl je projekt organizovaný na území České republiky s cílem rozšířit povědomí o Nadačním fondu dětské onkologie KRTEK, kterému finančně přispíváme při pomoci návratu dětských pacientů po onkologické léčbě zpět do běžného života, prostřednictvím rekondičních pohybových pobytů.

Zároveň, jako vedlejší efekt, je naší snahou také propagace kynologických outdoorových sportů, především ve spojitosti s našimi národními psími plemeny.


 

 

Naše kluby ve kterých účinkujeme jako členové:


Sportovní klub Československého vlčáka a spol, je spolek nadšenců do všech možných psích sportů a organizátor jednich z nejlepších sportovních akcí pro čtyřnožce a jejich kotvičky.
Zároveň členství v tomto spolku zaručuje a vyžaduje jistou kondici a kázeň týmu (pes+“něco“ – něco zřídka nahrazuje i člověk!) a dodržování etického kodexu tohoto spolku.
Více se dozvíte zde:


Canis Familiaris, je nezisková organizace a sdružení nadšenců, kteří chtějí něco udělat pro psy. Chceme své miláčky vést k tomu, aby nás i druhé co nejvíce těšili a svým chováním nikoho neobtěžovali. A nejenom to, nabízíme tuto možnost i ostatním majitelům psů. Rádi se o své zkušenosti s výchovou a výcvikem podělíme. Socializační „školka“ cvičení pro štěňata i dospělé, agility a třeba i poslušnost.
Více se dozvíte zde:
Hlavní strana


Canicross Olomouc, je facebooková skupina nadšenců do canicrossu (běh) a scooteringu (koloběhnění). Pořádají se společné tréninky a závody jako CaniKosíř.
Více se dozvíte zde:


Další spřátelené weby:

Dogtrekking, je kynologickým outdoorovým sportem, který vede účastníky k samostatnému rozvíjení fyzických a mentálních (např. orientačních) schopností. Rozvíjí souhru a vzájemné pochopení člověka a psa.
Tato stránka poskytuje potřebné informace o tomto sportu a třeba termínovku pořádaných akcí.
Více se dozvíte zde:


Klub chovatelů Československého vlčáka ČR, Oficiální stránky chovu. Veškeré informace ohledně ČSV naleznete zde. Uchovnění, standard plemene, zkoušky, aktivity klubu apod…
Více se dozvíte zde:


Chovatelská stanice Ruffian’s Legend, Oficiální stránky naší báječné chovatelky jednoho z našich chovanců. Pacient jménem Árčí se od ní nějak u nás vyskytl 🙂
Více se dozvíte zde:


Chovatelská stanice československých vlčáků Dancing Warrior. Naši přátelé. Ti kteří nás přivedli k veškerému psímu sportu. U nich to vše začalo.

Přesunout se na začátek